fbpx

Сучасна альтернатива металокераміці

Як і всі галузі сучасної медицини, сучасна стоматологія не стоїть дома.

І сьогодні ми можемо запропонувати пацієнтові більш надійну та естетично більш привабливу альтернативу металокерамічним реставраціям – це конструкції з діоксиду цирконію.

Вперше цей матеріал був представлений у 2002 році та за рахунок своїх властивостей швидко завоював популярність у сфері естетичної ортопедичної стоматології.

Як виготовляють коронки із діоксиду цирконію?

Особливості виготовлення цирконієвих коронок дозволяють отримати максимальну точність прилягання тканин зуба.

Після отримання лікарем відбитків оброблених зубів їх відправляють у зуботехнічну лабораторію, де по індивідуальних зліпках виготовляють робочі моделі.

Потім моделі оцифровуються у 3D-сканері та майбутні реставрації моделюються на комп’ютері.

Після чого на спеціальному фрезерному стоматологічному верстаті з цільного фрагмента діоксиду цирконію вирізуються коронки, які залишається індивідуалізувати шляхом підфарбовування, щоб надати їм максимальної ідентичності натуральним зубам.

Таким чином, ручна праця і ймовірність похибки в даному виді протезування зведені до мінімуму.

Які ж властивості має коронка з діоксиду цирконію?

-Повна гіпоалергенність (не було виявлено жодної алергічної реакції у пацієнта)

-деякі види цирконію, як і емаль зуба, вільно пропускає світло, завдяки чому штучна коронка зовсім не відрізняється від натуральної)

-цирконій в 30 разів міцніший за кераміку і здатний витримувати навантаження як жувальних так і фронтальних зубів (сколи просто виключені)

-за умови гарної гігієни, термін служби може досягати 20 років

-не викликають рецесії (втрати ясна) та її потемніння через кілька років

-Так само безумовною перевагою в порівнянні з металокерамічною коронкою є відсутність необхідності у великому обточуванні зуба перед постановкою, завдяки чому видаляти нерв не обов’язково.

Share:

Color Skin

Nav Mode