fbpx

Внутрішньоротове сканування

Внутрішньоротове сканування – це нова технологія, яка з’явилася в результаті стрімких темпів розвитку цифрових CAD/CAM систем. Що ж собою являє інтрооральний сканер, це прилад, який оснащений мініатюрною камерою і підключений до комп’ютера. Камера передає зображення зубів та навколишніх тканин на комп’ютер і програмне забезпечення обробляє отриману інформацію. У результаті ми отримуємо 3D модель – цифровий зліпок за індивідуальними параметрами.

У нашій клініці ми використовуємо сканер Trios 3 (3Shape), він є лідером серед внутрішньоротових сканерів у плані швидкості обробки даних та простоти використання. Сканер визнаний одним з найкращих цифрових рішення в галузі ортопедії та ортодонтії, що дає можливість стоматологу протягом 5 хвилин на екрані монітора отримати 3D модель зубних рядів пацієнта.

Які ж переваги ми отримуємо при використанні внутрішньоротового сканера над аналоговою методикою зняття відбитків:

  • Комфорт для пацієнта. Процедура сканування є абсолютно комфортною для пацієнтів у ході лікування, особливо для пацієнтів з блювотним рефлексом, які не переносять стандартні відбиткові матеріали.
  • Зменшення термінів лікування. К реставраціi можна приступити відразу ж, не чекаючи, поки будуть доставлені відбитки в лабараторію і буде зроблена фізична модель зубів.
  • Максимальна точність. Цифрові моделі точніше за аналогові. Це особливо важливо при виготовленні високоточних ортопедичних конструкцій, які потребують ідеального прилягання.
  • Оцінка клінічної ситуації. Всі дефекти цифрової в цифровій моделі видно відразу, а заповнити їх можна повторним скануванням області зубного ряду, тільки яка цікавить, а не всієї ротової порожнини пацієнта.
  • Це чудова візуалізація для пацієнта його клінічної ситуації на моніторі комп’ютера, яку ми отримуємо прямо у кріслі.
  • Гігієнічність. Всі частини, які контактують з ротовою порожниною пацієнта, підлягають стерилізаційній обробці.

Зручності цієї технології ви можете відчути на прийомі у нашій філії на Висоцького, 6 т. ‭0 (97) 721 34 06‬

Color Skin

Nav Mode