Багато пацієнтів, а особливо пацієнтів стоматолога переконані, що стоматологічні послуги, а саме лікування, протезування та імплантація коштують дорого.
Полезные статьи
Афтозний стоматит
Афтозний стоматит — це захворювання, яке виявляє себе великими болючими виразками по всій ротовій порожнині. Це може бути одна виразка або відразу кілька – зазвичай це дві чи три, але число може сягати і десяти. Заразною ця хвороба не є.
Навигационная имплантация
Прежде чем говорить об имплантации, нужно понять что такое свой зуб и из каких основных частей он состоит. Наддесневая часть, которую мы каждый день видим, чем жуем, что иногда чистим, а бывает ленимся или неправильно это делаем — что может привести к таким проблемам, как кариес и пр., но это другая история. Так вот, вот…
Ефір на телеканалі Plus (Одеса)
Відповідаємо на стоматологічні питання у прямому ефірі медіагрупи Глас.
Стерилізація
Стерилізація – один із найважливіших пунктів у медицині, оскільки від її якості залежить безпечне лікування пацієнтів. Метою стерилізації є обробка медичних інструментів, повне видалення мікроорганізмів, грибків та бактерій для того, щоб запобігти появі інфекцій в організмі людини.У клініці «Сімейної стоматології», питанню стерилізації завжди приділялася особлива увага, забезпечуючи цим незмінно високий рівень безпеки, дотримуючись усіх норм…
Професійна гігієна в дитячому віці творить чудеса!
Професійну гігієну зубів дітям можна і потрібно робити. З якого віку можна відвідувати стоматолога з метою чищення перших зубів? Професійну гігієну слід проводити після формування молочного прикусу, тобто з 2 – 2,5 років. Маленька дитина не може проводити ефективне очищення зубів від нальоту та мікроорганізмів, особливо в міжзубних проміжках. У цих випадках між зубами накопичуються…
ПАРОДОНТИТ – Причина хвороби Альцгеймера?
Одне з авторитетних наукових видань – Science Advances – опублікувало дослідження, в якому доведено взаємозв’язок між пародонтитом та хворобою Альцгеймера (БА). Більше того, доведено не тільки асоціацію між Пародонтальним патогеном і бронхіальною астмою, але чітко вказується на те, що цей патоген може бути безпосередньою причиною захворювання.Отже, спробуймо розібратися в серії експериментів, які були проведені, і…
Зуби мудрості
Зуби мудрості. Видаляти чи ні? Вважається, що мати всі 32 власні зуби, це ознака хорошого здоров’я. Але чи потрібно насправді залишати зуби мудрості, які так само називають вісімками? На думку антропологів, наші чотири зуби мудрості, які вже давно втратили жувальні функції, одночасно перетворившись на «рудименти», так звані «зайві органи», які до того ж становлять для…
Сучасна альтернатива металокераміці
Як і всі галузі сучасної медицини, сучасна стоматологія не стоїть дома. І сьогодні ми можемо запропонувати пацієнтові більш надійну та естетично більш привабливу альтернативу металокерамічним реставраціям – це конструкції з діоксиду цирконію. Вперше цей матеріал був представлений у 2002 році та за рахунок своїх властивостей швидко завоював популярність у сфері естетичної ортопедичної стоматології. Як виготовляють…
Уход за брекетами
З брекетами важлива гарна гігієна ротової порожнини. Бактеріальний наліт швидко наростає навколо брекетів, лігатур та дуг. Для запобігання захворюванню ясен та появи карієсу вам необхідно правильно чистити зуби та брекети, а також регулярно відвідувати стоматолога з метою професійної гігієни порожнини рота. Чищення лише звичайною зубною щіткою недостатньо — вам часто потрібні додаткові засоби для чищення….