fbpx

Професійна гігієна ротової порожнини

чистка зубов

Професійна гігієна ротової порожнини.
Кожен із нас знає, що чистити зуби треба двічі на день. Здавалося б, складнощів у цьому немає. І якщо ми не пропускатимемо чистку зубів, у нас повинні бути здорові та світлі зуби завжди. Але, на жаль, це абсолютно не так.
У наш час, професійне чищення зубів є найважливішим етапом для гігієни порожнини рота. Ні зубна щітка, ні відмінна паста, ні інші домашні прилади не можуть ретельно очистити проміжки між зубами, саме вони й служать тим місцем, де накопичуються залишки їжі в якому розмножуються бактерії, утворюється наліт і зубні камені. Якщо ж у вас встановлені коронки, мости, імплантанти або брекети, то ризик нальоту в недоступних місцях в домашніх умовах зростає у багато разів. Але відвідування лікаря-гігієніста раз на півроку, допоможуть запобігти багатьом хворобам зубів і ясен. А якщо ви пройшли комплексне лікування у стоматолога, тоді профілактичні огляди раз на 6 місяців, збережуть функціональні результати та естетичний вигляд зубів та ясен на довгий час. Зазвичай лікарі-стоматологи рекомендують своїм пацієнтам пройти процедуру гігієни до початку курсу лікування.
Чому і навіщо це треба?
По-перше, відсутність зубного каміння, дасть можливість лікарю, побачити карієс на ранніх стадіях.
По-друге, після чищення лікар зможе точніше підібрати колір пломби чи коронки.
По-третє, професійна гігієна покращить стан ясен, що прискорить лікування зубів.
З чого складається процедура професійної гігієни порожнини рота?
Професійна гігієна поділяється на кілька етапів.
Ультразвукове чищення. Скейлер, (стоматологічний прилад) створює хвилю, що розбиває зубне каміння і знімає наліт. Дія ультразвукового скелета спрямоване переважно на усунення твердих зубних відкладень. Це безболісна і безпечна процедура, яка не завдає шкоди емалі зуба.
Ручний скейлінг. Це процедура, яка спрямована на видалення зубного каміння та мінералізованого нальоту під яснами та в міжзубних проміжках, у місцях де недоступний ультразвук.
PROPHY flex (Air Flow), обробляє поверхню зуба за допомогою струменя порошку та води. До його складу входять гранули карбонату кальцію круглої форми, які усувають залишки нальоту та пігментації, без нанесення шкоди емалі та ясна. Не приносить пацієнту неприємних відчуттів під час процедури, має нейтральний присмак, на відміну від порошків, що містять соду!
Поліровка спеціальними пастами. Поліруючи поверхню зуба, вона стає гладкішою і до неї менше пристає наліт.
Фторування. Зміцнює зуби препаратами, які містять фтор. Фториди дбають про стійкість зубів до кислого середовища, а також усувають їхню підвищену чутливість.
Після процедури гігієни в нашій клініці лікар-стоматолог розповість як потрібно правильно доглядати за своїми зубами, індивідуально підбере Вам засоби догляду за порожниною рота в домашніх умовах, які допоможуть Вам зберегти гарну усмішку.
на довгі роки😀.

Color Skin

Nav Mode