fbpx

Хірургічна стоматологія

 Хірургічна стоматологія — розділ стоматології, що практикує такі методи лікування як: операції зі збереження зубів, підсадка кісткової тканини, підготовка та імплантація зубів, а також різноманітні естетичні операції в пародонтології.

Хірургічна стоматологія у своїй практиці включає видалення зубів. У випадках, коли лікування неефективне та видалення зуба неминуче, стоматолог-хірург професійно, швидко та без больових відчуттів видалить необхідний зуб. Можливе і видалення зубів мудрості, які неправильно виросли та заважають. Коли видаленням зуба займається професійний хірург-стоматолог, виникнення різноманітних ускладнень зводиться до мінімуму. Також хірурги проводять видалення кісток, розташованих на верхівці зуба.

Крім того, кожен спеціаліст хірургічної стоматології, перед тим як видалити зуб, проконсультує пацієнта щодо протезування або навіть імплантації на місці відсутнього зуба.

Завдяки високому рівню розвитку сучасної хірургічної стоматології на сьогоднішній день з’явилася можливість збереження безнадійних зубів.

На даний момент хірургічна стоматологія тісно пов’язує свою практику з такими напрямами в медицині, як естетична хірургія, ортодонтія, імплантологія. Тому все частіше хірурги стоматологи співпрацюють з іншими фахівцями.

З кожним роком все більш затребуваними в хірургічній стоматології стають косметичні маніпуляції на яснах. Особливо часто проводяться такі методики як: гінгівопластика, френулопластика, усунення рецесій ясен, вестибулопластика, коригувальні маніпуляції альвеолярного відростка, видалення коронкової частини зуба.

Крім перерахованих вище методів лікування, хірургічна стоматологія займається підготовкою до імплантації щелепи. При нестандартному розміщенні гайморових пазух, атрофії або витончення кістки щелепи проводиться виправлення даної аномалії або нарощування зміненої кістки для встановлення імпланту.

Хірургічна стоматологія вивчає хірургічні аспекти захворювань органів ротової порожнини, обличчя та шиї. Всупереч думці, що склалася у народу, що хірурги-стоматологи тільки видаляють зуби і займаються імплантацією, вони виконують велику кількість різних маніпуляцій, що включають операції від видалення зубів до пластичних операцій.

Наші хірургічні послуги:

 

Color Skin

Nav Mode