fbpx

Пародонтологія

Пародонтит – це серйозне захворювання, яке може призвести до втрати зубів та проблем зі здоров’ям загалом. Однак, якщо розпочати лікування вчасно, можна запобігти ускладненням та зберегти здоров’я ротової порожнини.

Якщо ви помітили кровоточивість ясен, набряк та почервоніння, підвищену чутливість зубів та зубної ясна, то можливо у вас розвинувся пародонтит. Необхідно негайно звернутися до стоматолога та розпочати лікування.

В даний час існує безліч методів лікування пародонтиту. Стоматологи використовують як хірургічні методи, і консервативні методи лікування. Залежно від ступеня захворювання та загального стану здоров’я пацієнта вибирається оптимальний варіант лікування.

Важливо розуміти, що лікування пародонтиту – це довгостроковий процес, який вимагає ретельного спостереження та регулярного відвідування стоматолога. Але результати лікування варті того. Завдяки правильному лікуванню та догляду за ротовою порожниною, можна запобігти розвитку ускладнень та зберегти здоров’я зубів та ясен.

 

Починати лікування слід із консультації лікаря пародонтолога.
лечение пародонтита

Після процедури професійної гігієни:
— заміряємо глибину пародонтальних кишень
— Заповнюємо пародонтальну карту
— робимо серію прицільних рентген знімків
— Проводимо лікування, спрямоване на усунення інфекції з поверхонь усіх коренів.

Дані процедури ведуть до утворення прикріплення ясен до зуба та усунення всіх негативних наслідків захворювання.
Слід зазначити, що пацієнтам із невилікованим пародонтитом протипоказані процедури імплантації та протезування зубів!

Не відкладайте лікування пародонтиту на потім, адже це може призвести до серйозних наслідків вашого здоров’я. Зверніться до нашого пародонтолога та почніть лікування вже сьогодні!

За консультацією та лікуванням ви можете звернутися до нашої філії вул. Ак. Заболотного, 2 т. 0687653164

Зв’язок пародонтиту із захворюваннями серця (інфографіка / скачати)

Color Skin

Nav Mode