fbpx

Протезування

Ортопедична стоматологія – це розділ стоматології, який займається протезуванням зубів за певними стоматологічними методиками та метою яких є відновлення цілісності зубного ряду.

Протезування зубів на даний момент поділяють на такі види як:

  • мікропротезування;
  • знімне протезування;
  • незнімне протезування.

Мікропротезування

При незначній зміні зубів застосовують такий метод, як мікропротезування. Для цього використовують керамічні вініри, керамічні вкладки, а також культові вкладки.

Знімне протезування

Даний метод протезування застосовується за часткової або повної відсутності зубів. Візуально вони нічим не відрізняються від встановлених на зубах коронок. Знімні протези можуть бути повними або частковими відповідно до наявності або відсутності зубів.

Комбіноване протезування

Комбіноване протезування — протезування ортопедичними виробами, що складаються з елементів частин знімного та незнімного протезування.

Незнімне протезування

В ортопедичній стоматології для незнімного протезування використовують різні види коронок. Поступово металокераміка поступається своїм місцем коронкам, каркас яких виготовлений з оксиду алюмінію або оксиду цирконію. Ці коронки не порушують кислотно-лужної рівноваги в ротовій порожнині, не мають темного кольору після протезування, а також відсутня металева основа в них. Ці коронки важать набагато менше, ніж металокерамічні, що дуже важливо при протезуванні клієнтів, які хворіють на патологію пародонту.

Клініка «Family Dental» сімейна стоматологія в Одесі надає такі ортопедичні послуги:

 

Color Skin

Nav Mode