fbpx

Знімні пластинкові протези

Знімні зубні протези застосовуються при повній або частковій втраті зубів, особливо щодо втрати жувальних зубів. Знімні протези можуть використовуватися навіть у разі втрати одного жувального зуба.

image2

В арсеналі сучасної стоматології є технології виготовлення знімних протезів, що мають надзвичайну зручність, високу зносостійкість і естетичні властивості. Громіздкі та непривабливі знімні протези, які наші дідусі та бабусі на ніч залишали у склянці з водою, назавжди пішли у минуле.

Повні знімні протези застосовуються при повній відсутності зубів на одній або обох щелепах. Їхнє завдання – заповнити відсутність усіх зубів. Часткові знімні протези застосовуються за відсутності одиничних зубів чи групи зубів у зубному ряду. Даний вид протезів використовується при втраті основних жувальних зубів і дефектах зубних рядів великої протяжності. Вони також можуть використовуватись як тимчасовий протез або за відсутності одного зуба.

Пластинкові часткові протези використовуються для відновлення втрачених фрагментів зубного ряду і є найбільш простими та доступними за ціною.

 

Color Skin

Nav Mode