fbpx

Шинування зубів

Шинування зубів – один із методів лікування захворювань пародонту, що дозволяє знизити ймовірність випадання (видалення) зубів. Основне показання до шинування в ортопедичній практиці – наявність патологічної рухливості зубів.

шинирование зубов

Шинування зубів.

Шинування бажано і для запобігання повторному запаленню в тканинах пародонту після лікування за наявності хронічного пародонтиту. Шини можуть бути знімними і незнімними. Знімні шини можуть встановлюватися і за відсутності деяких зубів, створюють хороші умови для гігієни ротової порожнини, проведення при необхідності терапії та хірургічного лікування. До переваг незнімних шин відносять профілактику перевантажень пародонту в будь-якому напрямку впливу, чого не дають знімні протези. Вибір типу шини залежить від безлічі параметрів без знання патогенезу захворювання, а також біомеханічних принципів шинування ефективність лікування буде мінімальною.

До показань для застосування шинуючих конструкцій будь-якого типу відносять: Особливості захворювання пародонту гігієна порожнини рота, наявність зубних відкладень Кровоточивість ясен, рухливість зубів; рентгенографії та інших додаткових методів дослідження. При початковій стадії захворювання пародонту та відсутності виражених уражень (дистрофії) тканин можна обійтися без шинування.

 

Color Skin

Nav Mode