fbpx

Засоби для догляду за ротовою порожниною

У наших стоматологічних центрах чи на нашій сторінці facebook Ви можете придбати продукцію для догляду за порожниною рота шведської компанії TePe.

Про компанію.

Шведська компанія Tepe була заснована більше 50 років тому і займається розробкою функціональних засобів гігієни ротової порожнини, спільно з експертами в галузі догляду за зубами. Місія компанії ‒ допомогти людям вирішити проблеми зубів та ясен, тим самим допомагаючи покращити якість їхнього життя.

Знаючи правила догляду за зубами та яснами, зв’язки стану порожнини рота із загальним самопочуттям людини, люди зможуть приділити більше уваги здоров’ю своїх зубів та зберегти їх. Компанія Tepe є лідером у галузі профілактики стоматологічних захворювань. Інноваційні ідеї та участь експертів у розробці нових продуктів допомагає залишатися на лідируючих позиціях і дозволяє більшій кількості людей отримувати знання про гігієну порожнини рота.

Проектування та розробка нової продукції проводиться у Швеції, що забезпечує постійний контроль процесу та високий рівень якості. Компанія неодноразово отримувала нагороди як найкращий роботодавець Швеції, а також за внесок у науку та медицину. Компанія Tepe допомагає у захисті навколишнього середовища, застосовує на виробництві сонячні батареї та беручи участь у розвитку екологічно чистих технологій. Ціль фірми на поточний момент – повністю відмовитися від використання викопних джерел сировини.

Зубна щітка з м’якою дворівневою щетиною TePe® Supreme™ Soft для щоденного догляду за зубною емаллю та ясен.

Шведський дизайн

Інноваційне дворівневе розташування щетинок: довші щетинки глибше проникають у простір між зубами і вздовж лінії ясен, тоді як короткі м’яко очищають решту поверхні зуба.

Звужена головка для комфортного очищення зубів.

Спеціальний силіконовий ковзний упор для великого пальця на ручці: надійне захоплення навіть вологими і мильними долонями.

Регульований нахил головки

TePe® Supreme™ можна налаштувати так, щоб вона максимально відповідала вашій анатомії.

Для цього просто пальцями (акуратно) нахиліть головку під зручним для вас кутом – щітка збереже нову форму!

Набір йоржиків для міжзубних проміжків TePe Original

Асортимент міжзубних щіток TePe Original включає дев’ять розмірів, позначених різними кольорами, які підійдуть як для вузьких, так і для широких проміжків міжзубних, а також для імплантів і брекетів. Висока якість щетинок забезпечує ретельне чищення без пошкодження ясен. Гнучкі, але міцні стрижні йоржиків мають спеціальне пластикове покриття, що забезпечує безпечне та комфортне застосування. Зручна ручка не ковзає, що дозволяє точно контролювати рухи під час чищення. Єршики менших розмірів 0-3 (від рожевого до синього) забезпечені гнучким конусом біля основи стрижня для підвищення міцності та для більш комфортного очищення важкодоступних місць ротової порожнини. В комплект входить гігієнічний ковпачок з вентиляційними отворами, який може використовуватися як подовжувач ручки щітки міжзубних (крім міжзубних щіток розміром 1.3 мм і 1.5 мм).

Монопучкова щітка TePe Compact Tuft

Спеціалізована зубна щітка TePe Compact TuftTM має компактні куполоподібні щетинки, зігнуті під кутом для кращого доступу та максимально ефективного очищення. Екстрам’які, гнучкі та короткі щетинки забезпечують дбайливе очищення та хорошу стабільність під час чищення. Рекомендується використовувати для: очищення вздовж лінії ясен очищення зуба, який тільки прорізався або зубів мудрості очищення важкодоступних ділянок очищення ортодонтичних пристроїв очищення атачментів знімних протезів та мостоподібних протезів з опорою на імплантати.

Color Skin

Nav Mode