fbpx

Бюгельні протези

Справжнім проривом у знімному зубопротезуванні стали бюгельні протези. Це знімні протези дуже високої експлуатаційної якості, надзвичайно комфортні та природні з погляду пацієнта і складні, але довговічні та ефективні з погляду стоматолога. Такі конструкції принципово відрізняються від інших знімних протезів – часткових пластмасових – тим, що під час жування навантаження розподілене на більшій площі ротової порожнини та власних зубів, а не лише на яснах.

Конструкція бюгельного протеза вимагає високої точності, і тому перш ніж протез буде виготовлено, проводиться велика кількість розрахунків. Така ретельність дозволяє виготовити те, що максимально полегшить людині життя, і навіть покращить її якість. Бюгельний протез складається з металевої дуги-каркаса. Саме до нього кріпляться всі інші елементи, будь то фіксатори або пластмасові основи з зубами, що відновлюють зубний ряд, окремими зубами. Матеріал для дуги є високоміцним сплавом різних, у тому числі, і благородних, металів. Незважаючи на використання металу, протез виходить зрештою дуже легким, майже непомітним навіть для самого пацієнта.

Кріплення таких протезів може здійснюватися за допомогою різних рішень, починаючи від атачментів і кламерів, закінчуючи унікальними конструкціями, що фіксують, що підвищують комфорт використання бюгельних протезів.

Як правило, стоматологи рекомендують захищати коронками ті зуби, які є опорою для протезу. Це дозволяє уберегти від надмірних навантажень та руйнування власні зуби пацієнта.

Один із найпоширеніших видів бугельних протезів – протези на телескопічних коронках. Одяг такого протеза нагадує розкладання підзорної труби. Будова цього різновиду протезів виглядає так: дві частини протезу, що складаються з металокерамічної коронки та металевого «ковпака», міцно зафіксованого на зубі.

Користуватися такими протезами можна і за наявності багатьох захворювань, зокрема рухливості зубів.

Протипоказань для застосування бюгельних протезів майже немає. Будь-який пацієнт, який втратив кілька зубів, може повернути собі радість спілкування і красу посмішки, достатньо лише звернеться до стоматологічної поліклініки.

Color Skin

Nav Mode