Одне з авторитетних наукових видань – Science Advances – опублікувало дослідження, в якому доведено взаємозв’язок між пародонтитом та хворобою Альцгеймера (БА). Більше того, доведено не тільки асоціацію між Пародонтальним патогеном і бронхіальною астмою, але чітко вказується на те, що цей патоген може бути безпосередньою причиною захворювання.Отже, спробуймо розібратися в серії експериментів, які були проведені, і…
Зуби мудрості
Зуби мудрості. Видаляти чи ні? Вважається, що мати всі 32 власні зуби, це ознака хорошого здоров’я. Але чи потрібно насправді залишати зуби мудрості, які так само називають вісімками? На думку антропологів, наші чотири зуби мудрості, які вже давно втратили жувальні функції, одночасно перетворившись на «рудименти», так звані «зайві органи», які до того ж становлять для…
Сучасна альтернатива металокераміці
Як і всі галузі сучасної медицини, сучасна стоматологія не стоїть дома. І сьогодні ми можемо запропонувати пацієнтові більш надійну та естетично більш привабливу альтернативу металокерамічним реставраціям – це конструкції з діоксиду цирконію. Вперше цей матеріал був представлений у 2002 році та за рахунок своїх властивостей швидко завоював популярність у сфері естетичної ортопедичної стоматології. Як виготовляють…
Уход за брекетами
З брекетами важлива гарна гігієна ротової порожнини. Бактеріальний наліт швидко наростає навколо брекетів, лігатур та дуг. Для запобігання захворюванню ясен та появи карієсу вам необхідно правильно чистити зуби та брекети, а також регулярно відвідувати стоматолога з метою професійної гігієни порожнини рота. Чищення лише звичайною зубною щіткою недостатньо — вам часто потрібні додаткові засоби для чищення….
Особливості ортодонтичного лікування з використанням багатопетльової дуги
Багатопетльова дуга або MEAW (Multiloop Edgewise ArchWire) була придумана і розроблена в Японії близько 30 років тому, засновниками даної системи є професор-ортодонт Sadao Sato та його корейський колега Young H.Kim. Було запропоновано замість прямої дуги використовувати елемент із горизонтальними петлями. Інновація дозволила більш точно контролювати переміщення кожної одиниці, зменшити термін лікування, уникнути повернення зубів…
Гігієна міжзубних проміжків
Наносили б ви помаду лише 60% ваших губ? То чому більшість чистить лише 60% поверхні зубів? ⠀ Ваша звичайна зубна щітка очищає тільки щічну, язичну та жувальну поверхні зуба. Але не торкається поверхні між зубами, де бактерії можуть розмножуватися, якщо їх не чіпати. Зубний наліт — це біо-плівка, що складається з бактерій, яка постійно утворюється…