fbpx

Уход за брекетами

З брекетами важлива гарна гігієна ротової порожнини. Бактеріальний наліт швидко наростає навколо брекетів, лігатур та дуг.

Для запобігання захворюванню ясен та появи карієсу вам необхідно правильно чистити зуби та брекети, а також регулярно відвідувати стоматолога з метою професійної гігієни порожнини рота. Чищення лише звичайною зубною щіткою недостатньо — вам часто потрібні додаткові засоби для чищення. Простіше доглядати знімні апарати (пластинки), достатньо зняти її і почистити використовуючи звичайну щітку і воду.

Необхідні засоби для догляду за зубами під час носіння брекетів:

TePe Supreme ™

Щоденне чищення за допомогою звичайної зубної щітки є основою гарного здоров’я ротової порожнини. TePe Supreme – це зубна щітка з нитками у два рівні для кращого доступу до брекетів.

TePe Implant/Ortho

Ця щітка має тонку голівку та два ряди щетинок, призначену для ефективного чищення зубів над та під брекетами.

TePe Compact Tuft ™

Compact Tuft — це кутова щітка із закругленим пучком, яка особливо підходить для чищення навколо брекетів та вздовж лінії ясна.

TePe Implant Care

Щітка з кутовою головкою, яка дозволяє легко діставати брекети та фіксатори з внутрішньої (мовної) сторони. Вона дуже ефективна для догляду за зубами під час використання лінгвальних брекетів..

Міжзубні йоржики

TePe Interdental Brushes доступні в декількох розмірах, з прямою або кутовою щіткою та двома текстурами, м’якими та дуже м’якими. Щітки міжзубних йоржиків зручно проникають у важкодоступні простори під ортодонтичною дугою і дозволяють якісно очистити зуби.

Всі ці засоби по догляду за ротовою порожниною при ортодонтичному лікуванні ви можете придбати в наших стоматологічних центрах за адресою Висоцького, 6 та Заболотного, 2

Share:

Color Skin

Nav Mode