fbpx

Надаємо найвищу естетику відновленим зубам. Керамічні вініри. Непрямі реставрації.

Колись наші предки робили з кераміки посуд, а сьогодні з нього можна виготовити найтонші платівки, здатні перетворити посмішку на справжні твори мистецтва. Йдеться про встановлення керамічних вінірів, за допомогою яких можна надати зубам форму та естетичний відтінок, а також виправити легку кривизну зуба, треми та діастеми (збільшені проміжки між зубами), при цьому зберігши їхню природну прозору структуру.

Вініри — це керамічні або композитні пластинки товщиною приблизно 0,3-0,5 мм, які заміщають зовнішній шар зубів, а також надають зубам міцність.

Новый рисунок

Якщо порівняти керамічні вініри з композитними, переваги керамічних будуть очевидними. Навіть найякісніший композит з часом втрачає блиск, змінює колір. Таким чином, композитні вініри менш довговічні, менш естетичні.

На відміну від них, вініри з кераміки не піддаються фарбуванню, не змінюють своєї форми, а також мають блиск натуральних зубів. Все це робить їх чудовим засобом для створення ідеальної усмішки, без якого немислима сучасна естетична стоматологія.

Новый рисунок (1)

Мінуси керамічних вінірів – це ціна та складність установки.

Поставити керамічні вініри на зуби можна з того моменту, коли повністю сформовано постійний прикус, тобто пацієнтам, які досягли 18 років.

Share:

Color Skin

Nav Mode