fbpx

Зміцнення емалі зубів APF гелем Dental Resources (Keystone, США)

Застосування фторидів є на сьогоднішній день одним з небагатьох науково обґрунтованих і доведених методів ефективної карієс профілактики. Розширення наших знань і розуміння ¦механізмів захисної дії фторидів во

багато в чому змінило ставлення до різних методів фтор профілактики. Використання фторид містять засоби гігієни порожнини рту в даний момент становить основу будь-якої карієс профілактичної програми.

Фтористі кислотні сполуки, або Препарати APF, використовувалися в стоматологічній практиці протягом десятиліть, а з 1968 року вони схвалені Американською стоматологічною асоціацією як ефективний засіб для профілактики карієсу.
APF фторирование укрепление эмали профилактика кариеса

Використовуваний у клініках «Стоматологічна допомога» фтористий кислотний APF-гель Dental Resources виробництва Keystone Industries (США) безпечний для пацієнтів і ефективний у профілактиці карієсу при використанні під наглядом стоматолога.

Фторування зубів рекомендується у таких випадках:

  • Профілактики карієсу у дітей та дорослих
  • Перед ортодонтичним лікуванням
  • Зміцнення емалі до та після процедури відбілювання
  • Зміцнення емалі для чутливих зубів
  • Поповнення мінерального складу зубів у вагітних жінок

Згідно з міжнародними дослідженнями, профілактичне застосування фтористого apf гелю знижує захворюваність на карієс на 65% серед дітей і дорослих. Профілактика карієсу за допомогою АПФ гелю для зубів також знижує ймовірність появи вторинного карієсу, дозволяє зберегти здоров’я зубів вагітним жінкам.

Share:

Color Skin

Nav Mode