fbpx

Фотополімерна пломба в Одесі.

Фотополімерна пломба в Одесі.
У той час як традиційна стоматологія фокусується на гігієні ротової порожнини, профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань порожнини рота, косметична стоматологія фокусується на поліпшенні зовнішнього вигляду зубів, обличчя, рота та посмішки.

Фотополимерная пломба в ОдессеФотополімерні пломби можуть належати до категорії косметичної стоматології, тому що ви можете вибрати пломби з композиційних матеріалів, які точно відповідають кольору ваших зубів, тим самим зберігаючи природний зовнішній вигляд ваших зубів та вашу усмішку. Фотополімерні матеріали застосовують при виготовленні пломб та адгезивних мостів.

Фотополимерная пломба в ОдессеВ клинике Сімейна стоматологія в Одесі проводять реставрацію поверхні зубів з використанням унікальних матеріалів від провідних світових стоматологічних брендів — Ultradental, GC, Ivoclar Vivadent, 3M ESPE, Keer та інших. Ці матеріали задають новий стандарт в естетичній стоматології, завдяки відмінному та довговічному блиску та неперевершеній довговічності.

Фотополимерная пломба в Одессе

Фотополімерні пломби встановлюють для відновлення зламаних зубів або для заповнення порожнин завдяки своїм відмінним характеристикам:

  • Ідеальна естетика
  • Відмінне полірування
  • Винятковий блиск
  • Дуже низька усадка
  • Міцність

Сучасна стоматологія пропонує широкий вибір фотополімерних пломб для різноманітних застосувань. У широкому значенні їх можна розділити на два типи залежно від їх функцій – реставрація передніх зубів та бічних зубів. Фотополімерні пломби, які застосовуються для передніх зубів, доступні в спеціальних кольорах, щоб відповідати високим естетичним вимогам у зоні посмішки. При пломбуванні бічних зубів фотополімерні пломби відповідають більш високим механічним вимогам.

У деяких випадках, залежно від ступеня зубного карієсу та його ускладнень, постраждалий зуб може вимагати додаткових або альтернативних процедур, у тому числі:

Встановлення зубних коронок

Лікування кореневих каналів

Сучасні високоестетичні матеріали для фотополімерних пломб у нашій стоматологічній клініці Сімейна стоматологія в Одесі, не токсичні при встановленні та невидимі для очей.

Share:

Color Skin

Nav Mode