fbpx

Лікування пародонтиту в Одесі

Якщо ви зіткнулися з пародонтитом, ось деякі з аспектів лікування, які ви повинні очікувати:

Здоровий спосіб життя. Одна з перших речей, яку ваш стоматолог рекомендуватиме як частина лікування пародонтиту — це зміна поведінки з вашого боку. Оскільки зубний наліт є основною причиною пародонтиту, його видалення на щоденній основі є суттєвим. Для багатьох пацієнтів це пов’язано з формуванням нових звичок гігієни ротової порожнини, а також припиненням куріння та іншими змінами способу життя. Послідовна зміна поведінки є найважливішим елементом у підтримці довготривалого здоров’я ваших зубів та ротової порожнини, оскільки щоденні гігієнічні процедури значною мірою послужать основою для сталого та успішного лікування.

Лечение пародонтита в Одессе.Консервативне лікування. Чистка зубів і ротової порожнини, проте, не завжди доступна вам без допомоги стоматолога. У стоматологічному кабінеті лікар-стоматолог видалить тверді зубні відкладення, які називають зубним каменем, з використанням ультразвукових і ручних інструментів. Це може виконувати гігієніст, стоматолог або пародонтолог, можливо при даній процедурі незначна больові відчуття, іноді в окремих випадках пацієнту може знадобитися анестезія. Завершальним етапом консервативного лікування є повітряно-абразивна обробка зубів апаратом ProphyFlex, полірування пастою та фторування.

Лечение пародонтита в Одессе.Регулярне обстеження. Через три місяці ваш стоматолог оцінить реакцію вашого пародонту (тканин навколишніх зуби) і порекомендує частоту регулярних обстежень і професійного чищення зубів і ротової порожнини для підтримки здорового стану.

Лечение пародонтита в Одессе.Хірургічна терапія. Хірургічне лікування може знадобитися у тяжких випадках захворювання пародонту. Хірургічне лікування пародонтиту сьогодні включає безліч складних стоматологічних процедур. До них відносяться методи відновлення та регенерації м’яких (ясенних) та твердих (кісткових) тканин, заміни відсутніх зубів зубними імплантатами. Більшість процедур виконується за допомогою місцевої анестезії. Мета операції, як правило, полягає в усуненні кишень та поверненні пацієнта до нормальної функцій зубів, водночас загалом забезпечуючи середовище, сприятливіше для гігієни порожнини рота та догляду за зубами.

Share:

Color Skin

Nav Mode