fbpx

Лікування зубів та ротової порожнини.

Серед безлічі стоматологічних послуг можна виділити такі найпоширеніші стоматологічні процедури.

Лечение зубов в ОдессеПломбування зубів та відновлення зубної емалі.
Порушення цілісності зубної емалі найчастіше починається з карієсу. Ваш стоматолог може використовувати кілька методів, щоб визначити, чи є у вас карієс, наприклад, використання рентгенівських променів та лазерних флуоресцентних методів. Також до пошкодження зубної емалі може призвести різного роду травми у ротовій порожнині, неправильний прикус зубів, використання зубів не за призначенням (відчиняють пляшки, бляшані кришки тощо). Для відновлення зубів можна використовувати різні матеріали, найбільш поширеними є композитні наповнювачі з полімерних смол, забарвленими в колір зубів. Проконсультуйтеся у свого стоматолога які матеріали для відновлення зубної емалі найбільш підходять до вас.

Лечение зубов в ОдессеЛікування кореневих каналів (ендодонтія)
Лікування кореневих каналів – це видалення пульпи зуба – маленька ниткоподібна тканина в центрі зуба. Простір, що залишився, очищається, формується і заповнюється після видалення пошкодженої, хворої або мертвої тканини. Тканини зуба містять нерви, артерії, вени та лімфатичні судини. На той час, коли карієс просувається вглиб зуба чи пульпу, зуб піддається високому ризику зараження і зазвичай починає хворіти. Лікування зубів шляхом обробки кореневих каналів у практиці клініки Сімейна стоматологія врятувало багато зубів, які інакше були б видалені. Найбільш частими причинами пошкодження кореневих каналів є тріщини зубів, глибока порожнина або пошкодження зуба. Якщо їх не лікувати тканини мертвого зуба, може створити накопичення гною на наконечнику кореневого каналу, утворюючи абсцес. Абсцес може бути дуже небезпечним і може зруйнувати кістку, що оточує зуб та заподіяти біль.

Лечение зубов в ОдессеЗубні коронки.
Коронки — це один із способів лікування зубів, які захищають пошкоджені, потріскані або зламані зуби. Зубні коронки встановлюють на всю поверхню зуба, що лежить над лінією ясен та виготовлені з кераміки, металу чи комбінованих матеріалів. Зубні коронки використовуються для збереження потрісканих, сильно пошкоджених зубів.

Лечение зубов в ОдессеЗубні протези, мости.
Мости — спосіб заміни відсутнього зуба чи зубів. Міст також відомий як фіксований знімний протез, призначений для заміни одного або декількох відсутніх зубів. Існує кілька різних типів зубних мостів. Найпоширеніший міст — це фіксований міст, що складається з несправжнього зуба з коронками, прикріпленими до будь-якої зі сторін. Міст використовується для заповнення пробілу, залишеного відсутнім зубом. Мости можуть підтримуватися будь-яким із двох способів: натуральними зубами чи імплантатами.

Лечение зубов в ОдессеЗубні імпланти.
Зубні імплантати являють собою титанові «шурупи», розташовані в щелепній кістці під яснами, щоб виступати як опора для заміни зубів. Стоматологічна клініка Сімейна стоматологія в Одесі оснащена найсучаснішими інструментами для встановлення зубних імплантатів. Зубні імплантати повністю повторюють весь зуб, включаючи корону і корінь. Втрата кістки зведена до мінімуму, і здорові зуби зберігаються, тому пацієнти можуть насолоджуватися підвищеною стабільністю та впевненістю у їжі та розмові.

Лечение зубов в ОдессеВидалення зуба.
Видалення зуба – це видалення зуба з лунки в кістки. Існує багато причин для видалення постійного зуба, найбільш поширеним є зламаний зуб або зуб, пошкоджений важким захворюванням. Як правило, ваш стоматолог намагатиметься використовувати інші методи лікування зуба, і тільки у разі безрезультатності цих методів можливе видалення зуба.

Лечение зубов в Одессе

Відбілювання зубів
Зуби природним чином темніють із віком, проте фарбування може бути викликане різними продуктами харчування та напоями, такими як кава, чорний чай, ягоди, куріння сигарет, травма зуба. Відбілювання зубів – це процес відбілювання зубів з використанням матеріалу на основі пероксиду. Це одна з найефективніших косметичних стоматологічних процедур для покращення забарвлених та знебарвлених зубів. В даний час відбілювання зубів є одним із найпопулярніших косметичних стоматологічних процедур.

Ці та інші стоматологічні послуги ви можете отримати у нашій клініці Сімейна стоматологія у м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 2, вул. Володимира Висоцького, 6, або дзвоніть за телефонами:

(068) 765 31 64
(097) 721 34 06

Share:

Color Skin

Nav Mode