fbpx

Із чого складається імплантація (етапи)

1. Огляд та консультація

Лікування зубними імплантатами підходить всім дорослих пацієнтів. Імплантація зубів — один із надійних методів лікування в стоматології — успішне лікування становить 96-99%.

На успішний результат лікування впливає (але не обмежує) гігієна порожнини рота пацієнта, товщина ясен та якість/товщина щелепної кістки, а також куріння і такі хвороби як пародонтит, діабет та остеопороз, променеве лікування, досвід лікаря та якість самого імплантату.

Під час консультації проводиться дослідження пацієнта, заповнюється пародонтальна карта, робиться рентгенівський знімок (комп’ютерна томографія), узгоджується план лікування (етапність, естетичні очікування та фінансові можливості). Призначається дата імплантації.

2. Процедура імплантації

Процедура імплантації зубів триває недовго – час встановлення одного імплантату проходить у середньому 20-30 хвилин. Процедура імплантації безболісна, для неї достатньо місцевої анестезії. Після імплантації може бути призначений короткий курс антибіотиків, можливий невеликий короткочасний набряк та несильний біль у місці проведення операції.

Часто імплантат може бути встановлений відразу після видалення зуба – це називається одномоментною імплантацією. Іноді можна встановити й тимчасову коронку. Можливість проведення такої операції залежить немає від самого імплантату, як від індивідуальної ситуації пацієнта. Щоразу лікар сам визначає, яка методика лікування підходить і можливі її ризики та переваги. Все частіше при здійсненні операції використовується навігаційна хірургія (пластиковий шаблон), яка дає можливість точно визначити позицію імплантату і скоротити термін проведення операції.

3. Загоєння та використання тимчасових коронок та/або формувача ясен.

Шви знімаються через тиждень і далі імплантат приживається протягом 8-16 тижнів. Якщо недостатньо товщини щелепної кістки, виконується процедура нарощування кістки, яка схожа на імплантацію – виконується швидко, безболісно та надійно, вона часто проводиться одночасно з імплантацією. У разі нарощування кістки час загоєння триває 6-9 місяців.

4. Приживлення нового зуба

Після повного приживлення імплантату здійснюється його протезування коронкою. Згідно з обраною методикою лікування, пацієнту можуть бути запропоновані тимчасові коронки або він може очікувати на постійну коронку. Для виготовлення коронок необхідно сформувати профіль ясен і зробити відбиток зубів. Коронку на імплантат виготовляє зубний технік. Естетичний вигляд коронки, її ціна та експлуатації залежить від вибраного матеріалу (пластик, металокераміка, кераміка або цирконій), технології її виготовлення та досвіду зубної техніки.

5. Подальший догляд

Зубні імплантати, як і власні зуби, вимагають постійного догляду та регулярного відвідування лікаря-імплантолога та гігієніста.

У нашій клініці Сімейна стоматологія в Одесі ви зможете отримати професійну консультацію щодо імплантації зубів. Звертайтесь до нас Сімейна стоматологія м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 2, вул. Володимира Висоцького, 6, або дзвоніть за телефонами:

(068) 765 31 64 (Заболотного, 2)
(097) 721 34 06 (Висоцького, 6)

Share:

Color Skin

Nav Mode