fbpx

Щоденний догляд за зубами

Щоденний догляд за зубами

Правильна техніка чищення зубів необхідна для підтримки здоров’я ваших зубів та ясен, важливо вибрати високоякісну зубну щітку.

Якщо зубна щітка занадто жорстка, або якщо ви не використовуєте правильну техніку, ваші ясна можуть бути пошкоджені під час чищення зубів. Тому вибирайте зубну щітку з м’якими нитками та конічною головкою для гарного доступу до бокових зубів.

Уникайте чистки зубів безпосередньо після їжі, тому що емаль під час їжі під дією їжі (особливо кислот) стає і може бути пошкоджена. Зношена зубна щітка не очищається належним чином, тому змінюйте її, коли зношуються нитки, але не рідше ніж раз на три місяці.

Щодня чистіть зуби в тому самому порядку кожен день — це знижує ризик того, що ви забудете почистити деякі поверхні зубів. Хороше правило — почати чистку, де знаходяться ваші проблемні області. Зверніться за консультацією до вашого стоматолога, щоб отримати індивідуальні рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах.

Техніка чищення:

Почистіть внутрішню, зовнішню та жувальну поверхню зубів зубною щіткою та фтористою зубною пастою двічі на день протягом як мінімум двох хвилин

.Тримайте зубну щітку під кутом 45°, щоб нитки досягли лінії ясен.

Чистить з легким тиском, використовуючи невелику амплітуду рухів.

Після чищення наберіть трохи води в рот і промийте зуби протягом 30 секунд, щоб найкращим чином використовувати профілактичний ефект фтору.

Share:

Color Skin

Nav Mode