fbpx

З якого матеріалу вибрати коронку?

Є питання – яку коронку вибрати?

Коли пацієнти стикаються з проблемою у виборі матеріалів з яких буде виготовлена коронка, звичайно дуже складно розібратися в складних медичних термінах, технологіях і методиках. Спробуймо в цій статті прояснити деякі моменти — які бувають види коронок. Розглянемо найпоширеніші матеріали, які застосовують у виготовленні коронок.

Зубные коронки в Одессе

Коронки із металокераміки. Застосовуються як у одиничному протезуванні, і виготовленні мостів, складаються з металу, покритого шаром кераміки. Найбільш поширений варіант коронок за своєю доступністю та універсальністю.

Зубные коронки в Одессе Коронки із діоксиду цирконію. Коронки на основі каркасу з діоксиду цирконію є найбільш міцними безметаловими видами коронок. Такий вид коронок використовується для встановлення як на імплантат, так і на натуральний зуб. Головна відмінність інших коронок — вони не схильні до окислення, внаслідок чого не викликають алергію.

Зубные коронки в Одессе Коронки із кераміки E-max. Застосовуються виключно на натуральні зуби, що забезпечують найбільш естетичний параметр усмішки пацієнта. При виготовленні таких коронок використовують чисту кераміку, яка тонким шаром покриває пошкоджений зуб, що зберігає зуб після протезування максимально природним. Вимагають ідеального прикусу для встановлення.

Зубные коронки в Одессе

Коронки з діоксиду цирконію Procera. Американські коронки Procera – застосовуються для встановлення на імплантанти Nobel Biocare. Відносно найдорожчий вид коронок, але має найкращі характеристики міцності та довговічності. Виробником надається 5-річна гарантія.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам розібратися в основних матеріалах, які застосують у виготовленні коронок, більш детальну інформацію ви можете отримати у наших клініка, розташованих за адресами:

Одеса, Ак. Заболотного, 2 т. (073) 488-81-64
Одеса, Володимира Висоцького, 6 т.(093) 360-42-20

 

 

Share:

Color Skin

Nav Mode