fbpx

Установка вінірів в Одесі.

Установка вінірів в Одесі.

Існує велика ймовірність того, що серед ваших знайомих є люди, які носять вініри, але ви ніколи їх не помічали. Це тому, що ці тонкі покриття з кераміки призначені для усунення недоліків, забезпечуючи природний вигляд зубів.

Установка виниров в ОдессеВініри використовуються у низці ситуацій. Вони можуть допомогти заповнити проміжки між зубами, забезпечити стабільність зубів, які тріснути, та покрити відколи. При правильному використанні вініри можуть ховати трохи криві зуби і забезпечувати їх гарний вигляд. За допомогою правильно виготовлених вінірів ваші зуби будуть виглядати краще і ваша посмішка буде ідеальною.

Установка виниров в ОдессеПоєднання коронок та вінірів дозволяє вирішити низку стоматологічних проблем. Коронки корисні для забезпечення додаткової міцності пошкоджених зубів, додайте вініри, і ніхто ніколи не дізнається, що зуб пошкоджений. Ослаблена емаль на ваших зубах може прокласти шлях для інших стоматологічних проблем надалі. Однією з переваг фарфорових вінірів в Одесі є те, що вони покривають ваші зуби та ефективно забезпечують захист зубів.

Установка виниров в ОдессеУ двох пацієнтів немає однакових проблем. Ось чому ми можемо рекомендувати один вінір для одного пацієнта та запропонувати комбінацію коронок та вінірів для іншого пацієнта. Очікуйте, що ми ретельно оцінимо стан ваших зубів, перш ніж робити будь-які пропозиції щодо лікування. Коронки чи вініри можуть бути ідеальним рішенням для вас. Єдиний спосіб дізнатися напевно – зателефонувати нам та записатися на прийом до нашого стоматолога.

Установка виниров в ОдессеЯкщо у вас є які-небудь питання про те, чого очікувати під час або після процедур, наші стоматологи з Сімейної стоматології в Одесі із задоволенням проконсультують вас. Ми можемо допомогти вам з питаннями щодо можливості підвищення чутливості зубів після встановлення вінірів та про те, що можна зробити для керування підвищеною чутливістю. Якщо у вас є побоювання щодо правильного догляду за вінірами, коли вони знаходяться на місці, ми також можемо допомогти.

Share:

Color Skin

Nav Mode