fbpx

Чому потрібно відвідувати стоматолога двічі на рік?

Багато людей думають, що відвідувати стоматолога потрібно лише при виникненні болю або видимих ​​проблем із зубами, насправді ж профілактичні візити необхідно робити як мінімум 2 рази на рік.
Запобігти захворюванням зубів, або вилікувати їх на ранній стадії, набагато легше і дешевше, ніж, коли захворювання вже запущено.
Справа в тому, що звичайна людина не завжди може побачити захворювання зуба, особливо на перших стадіях. Наприклад, така хвороба як карієс, спочатку розвивається досить повільно і майже непомітно для обивателя, проте швидкість його збільшується, після того, як він вражає більшу частину зуба. У зв’язку з цим було б набагато легше і вигідніше вилікувати його в ранньому періоді, коли торкнулась лише не більша частина зуба.
Захворювання ясен теж можна виявити та вилікувати на ранніх стадіях, не допускаючи, щоб вони могли нашкодити вашим зубам.
Щоденний наліт на жаль, неможливо усунути повністю з усіх поверхонь зуба, а в місцях його накопичення, руйнується верхній шар емалі і запалюється ясна. А далі він може перетворитися на зубний камінь.
Тож чи варто доводити наші зуби до такого стану? Це невигідного ні з погляду здоров’я, ні з погляду часу, оскільки при запущеному захворюванні стоматолога доведеться відвідувати не один раз! Відвідуйте лікаря-стоматолога з профілактичними оглядами двічі на рік!
Бережіть своє здоров’я 🙂

Share:

Color Skin

Nav Mode