fbpx

5 помилок для імплантації зубів

На сьогоднішній день імплантація зубів, вже давно не новинка серед стоматологічних послуг – даний вид відновлення здорової усмішки є одні з найнадійніших і довгострокових. Але на жаль, у пацієнтів досі залишаються помилки та забобони, пов’язані з цією стоматологічною операцією. Головний лікар стоматологічної клініки Михайло Сиротин, виділив кілька найпоширеніших міфів і дав професійні розгорнуті спростування щодо них.

имплантация зубов одесса

Перша помилка – зубний імплантат не приживається в організмі людини.

Насправді: при виготовленні імплантату використовують максимально біологічно сумісний метал — титан. Практика показує, що в 98% випадках імплантація зубів відбувається успішно і надійно. Звичайно ж, використання останніх досягнень та інновацій в імплантації зубів, дає ще більше впевненості в якості, а головне довговічності вашій бездоганній посмішці. Лікарі стоматологи клініки Family Dental регулярно відвідують та проходять тренінги-семінари в Україні та за кордоном з метою підвищення своєї кваліфікації.

Друга помилка: імплантація зубів можлива лише до певного віку.
Дійсність: вікових обмежень при імплантації зубів відсутні. Кісткова тканина зберігає можливість відновлення у будь-якому віці, тим самим дана операція можлива пацієнтам усіх вікових груп.

Третя помилка: процедура встановлення зубного імплантату дуже болюча.
Дійсність: імплантація зубів проводитися під місцевою анестезією із застосуванням сучасних якісних та надійних знеболюючих.

.

имплантация зубов одесса

Четверта помилка: після встановлення зубні імпланти вимагають особливого догляду.
Дійсність: подальший догляд та чищення зубних імплантів абсолютно не відрізняється від стандартних вимог гігієни рота — чищення зубів 2 рази на день, використання зубних йоржиків та ополіскувачів.

П’ята помилка: імплантація зубів – складна та довга операція.
Дійсність: Процедура імплантації зубів триває недовго — час встановлення одного імплантату проходить в середньому 20-30 хвилин.

имплантация зубов одесса

Дізнатися докладнішу інформацію щодо імплантації зубів ви можете, отримавши безкоштовну консультацію від фахівців клінік Сімейної Стоматології в Одесі, розташованих за адресами:

Одеса, Ак. Заболотного, 2
тел. (073) 488-81-64

Одеса, Володимира Висоцького, 6
тел. (093) 360-42-20

Share:

Color Skin

Nav Mode