fbpx

Зубні протези в Одесі

Зубні протези використовуються для усунення зазору, викликаного відсутністю зуба або кількох зубів. Мостоподібний протез складається зі штучного зуба, закріпленого між двома коронками. Ці дві коронки будуть прикріплені до здорових зубів, які обмежують проміжок, викликаний відсутнім зубом. Коронки виступатимуть як опори і фіксуватимуть штучний зуб.

Зубные протезы в ОдессеПри розміщенні зубного мосту в роті пацієнта місце розташування спочатку має бути підготовлене шляхом зміни контурів існуючих зубів, щоб коронки могли правильно розташовуватися зверху. Потім міст, що складається зі штучного зуба та двох коронок, буде закріплений над здоровими зубами, поміщаючи хибний зуб у потрібне місце. Фіксуючи відсутній зуб між здоровими зубами, зубний міст стає довготривалим рішенням.

Зубные протезы в ОдессеПотрібно кілька візитів до стоматолога для завершення готового зубного протеза та закріплення на місці. Стоматолог дослідивши рентгенівські знімки, готує навколишні зуби, щоб створити місце для коронок. Потім потрібно зробити зліпки із оброблених опорних зубів для постійного мосту. Поки створюється зубний протез, буде створено тимчасовий міст для захисту відкритих зубів та ясен. Після того, як буде створено постійний міст, стоматолог-ортопед видалив тимчасовий міст, закріпить його на своєму місці.

Зубные протезы в ОдессеХибний зуб може бути виготовлений з багатьох різних матеріалів, включаючи кераміку, цирконій, пластик, сплави або іноді комбінацію цих матеріалів. Правильно сконструйований зубний протез покращить здатність людини говорити та пережовувати їжу. Відсутні зуби можуть викликати безліч проблем, таких як розлад скронево-нижньощелепного суглоба, проблеми мови та болючі відчуття при їжі.

Зубные протезы в ОдессеЗубні протези є постійними і не можуть бути видалені без допомоги стоматолога. Стоматолог порадить про належний догляд та чищення зубного мосту з використанням зубної нитки. У нашій клініці Сімейна стоматологія в Одесі, ви зможете отримати комплексні стоматологічні послуги зі створення та встановлення зубних протезів. Звертайтесь до нас Сімейна стоматологія м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 2, вул. Володимира Висоцького, 6, або дзвоніть за телефонами:

(068) 765 31 64
(097) 721 34 06

Share:

Color Skin

Nav Mode